Tüm Kategoriler
enEN
Haberler

Haberler

Şu anda Almanya, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Bulgaristan, İspanya gibi 30'dan fazla ülkeye ihracat yaptık. Yüksek kaliteleri, uygun fiyatları müşterilerden iyi bir itibar kazanmıştır.

SMC rögar kapağı nedir?

Zaman: 2023-11-18 Hitler: 12

SMC kompozit malzeme, Sac kalıplama bileşiğinin kısaltmasıdır. Ana hammaddesi GF (özel iplik), UP (doymamış reçine), düşük çekmeli katkılar, MD (dolgu maddesi) ve çeşitli katkılardan oluşmaktadır. İlk kez 1960'ların başında Avrupa'da ortaya çıktı, 1965'lerde Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya bu süreci geliştirdi. 80'lerin sonlarında Çin, yabancı gelişmiş SMC üretim hatlarının ve üretim süreçlerinin tanıtılması. SMC kompozitleri ve SMC kalıplanmış ürünleri, mükemmel elektriksel yalıtım özelliklerine, mekanik özelliklere, termal stabiliteye, kimyasal korozyon direncine sahiptir. Dolayısıyla SMC ürünlerinin uygulama aralığı oldukça yaygındır.

Kuyu kapakları, insanların veya nesnelerin düşmesini önlemek amacıyla yolları veya evdeki derin kuyuları kapatmak için kullanılır. Malzemeye göre metal rögar kapağı, yüksek mukavemetli fiber çimento beton rögar kapağı, reçine rögar kapağı vb. olarak ayrılabilir. Genel olarak yuvarlak. Yeşil kuşak, kaldırım, motorlu araç yolu, rıhtım, sokak vb. yerlerde kullanılabilir.

SMC kalıplı rögar kapağı, İnşaat Bakanlığı, Ulusal İnşaat Mühendisliği Kalite Denetleme ve Denetim Merkezi tarafından ileri teknoloji ve ekipman kalıplaması kullanılarak yeni tip renkli, yüksek mukavemetli rögar kapağı, yatağın ağır hizmet tipi rögar kapağı 400KN veya daha fazlasına kadar kapasite, 240KN'lik ulusal standarttan çok daha fazla ve aynı zamanda Ulusal Kalite Denetimi ve FRP Testi Denetimi Merkezi'nden sonra, yaşlanmaya dayanıklılık endeksi ulusal standardı çok aşıyor. Ürün normal olarak -40°C'den 90°C'ye kadar kullanılabilir. Hizmet ömrü 5-10 yıldan fazla dökme demir rögar kapağından daha uzundur ve performans endeksi benzer ürünlerin uluslararası gereksinimlerini karşılar ve aşar ve diğer tür rögar kapaklarının yerini alan daha yeni bir üründür. Belediye, boru hattı, kanal, güç kaynağı, su temini ve diğer projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Önceki Sonraki